NONI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Legend
 
PortalHomeLatest imagesRegisterLog in
Search
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Latest topics
» R4ZN0 O 5V3MU
Leveling - zašto ? I_icon_minitime31.03.15 22:42 by NONIMAN

» Vicevi - čik pogodi ...
Leveling - zašto ? I_icon_minitime07.06.14 15:29 by NONIMAN

» O itemima u Tanothu
Leveling - zašto ? I_icon_minitime11.04.10 13:58 by Puma7gbr

» Prsten okulus
Leveling - zašto ? I_icon_minitime10.11.09 0:19 by NONIMAN

» Ajmo malo osvežiti forum i aktivirati se
Leveling - zašto ? I_icon_minitime10.11.09 0:18 by NONIMAN

» Blacklista
Leveling - zašto ? I_icon_minitime10.11.09 0:17 by NONIMAN

» Malo dobrog videa ...
Leveling - zašto ? I_icon_minitime25.10.09 19:01 by NONIMAN

» NONI savez blog
Leveling - zašto ? I_icon_minitime12.10.09 19:13 by wizzard

» Nešto o vama
Leveling - zašto ? I_icon_minitime12.10.09 16:44 by wizzard

Navigation
 Portal
 Index
 Članstvo
 Profil
 FAQ
 Pretraľnik
Forum
Affiliates
free forum
Poll
Social bookmarking
Social bookmarking reddit      

Bookmark and share the address of NONI on your social bookmarking website

Bookmark and share the address of NONI on your social bookmarking website
Top posting users this month
No user
Top posting users this week
No user
Statistics
We have 37 registered users
The newest registered user is pinocchio

Our users have posted a total of 456 messages in 54 subjects
Most active topic starters
NONIMAN
Leveling - zašto ? I_vote_lcapLeveling - zašto ? I_voting_barLeveling - zašto ? I_vote_rcap 
Bart
Leveling - zašto ? I_vote_lcapLeveling - zašto ? I_voting_barLeveling - zašto ? I_vote_rcap 
Miestic
Leveling - zašto ? I_vote_lcapLeveling - zašto ? I_voting_barLeveling - zašto ? I_vote_rcap 
B3char.
Leveling - zašto ? I_vote_lcapLeveling - zašto ? I_voting_barLeveling - zašto ? I_vote_rcap 
Eomund
Leveling - zašto ? I_vote_lcapLeveling - zašto ? I_voting_barLeveling - zašto ? I_vote_rcap 
budala2
Leveling - zašto ? I_vote_lcapLeveling - zašto ? I_voting_barLeveling - zašto ? I_vote_rcap 
Sir Ivan Grozni
Leveling - zašto ? I_vote_lcapLeveling - zašto ? I_voting_barLeveling - zašto ? I_vote_rcap 
ShadowProphet
Leveling - zašto ? I_vote_lcapLeveling - zašto ? I_voting_barLeveling - zašto ? I_vote_rcap 
microslav
Leveling - zašto ? I_vote_lcapLeveling - zašto ? I_voting_barLeveling - zašto ? I_vote_rcap 
Most active topics
Farma zvana Broderick
Vicevi - čik pogodi ...
Ljudovi moji xD
Malo dobre, ali vlastite muzike ...
Malo dobre muzike ...
Slike članova
Hall of Fame UK s1
Legende o frutarijancima
Nešto o vama
eRepublik - eHrvatska
Most Viewed Topics
Legende o frutarijancima
OurWorld igra!
Ajmo malo osvežiti forum i aktivirati se
eRepublik - eHrvatska
Vicevi - čik pogodi ...
Farma zvana Broderick
O itemima u Tanothu
Malo dobre muzike ...
Ljudovi moji xD
Malo dobre, ali vlastite muzike ...

 

 Leveling - zašto ?

Go down 
4 posters
AuthorMessage
NONIMAN
Admin
NONIMAN


Male
Broj postova : 224
Age : 47
Prebivalište : Sveti Ivan Zelina
Zanimanja : internet, student, zaštitar
Humor : da
Points : 126
Registration date : 2008-12-20

Leveling - zašto ? Empty
PostSubject: Leveling - zašto ?   Leveling - zašto ? I_icon_minitime05.02.09 22:08

Leveling study igranje igre bazirano na jačanju levela. Ponekad korisno, ponekad besmisleno. Tanoth je igra koja je, kako bi se reklo, dušu dala za lvl. Teško je pronaći igru koja daje tako puno benefita na lvl (ilitiga nivoe). Govorim iz vlastitoga iskustva, kao osoba sa podosta acc na raznim browserima (Knightfight, Battleknight, Tales of Magic, Gladiatus, Bitefight, PiratesAssault, Ikariam, Travian ...) koje održavam pasivno aktivnima, ponekad i na više servera. Zašto? Zato što sam ih probao daleko prije Tanotha, i nijedan mi se nije svidio, ono, zaista svidio ... premda priznajem da je Gladiatus uistinu kvalitetna igrica i toplo ju mogu preporučiti svima Smile. A zašto ih održavati onda; pa zato što se mogu naučiti razne stvari od kojih neke mogu biti korisne negdje drugdje, recimo na Tanothu i čovjek ima priliku sagledati neke stvari iz druge perspektive ...
Zašto je lvl koristan na Tanothu ?! Pruža ono najbolje što lvl može ponuditi; dizanje lvl koje za sobom odmah vuče bolje iskorištavanje svega što imate i što vam se nudi; automatsko dizanje atributa za +1, iskustvo potrebno za dizanje lvl može se steći samo na avanturama, što vas potiče da na avanture idete češće, gdje uspjehom stječete, uz iskustvo, i novac, slavu i razne predmete koje možete koristiti ili prodati te dodatno zaraditi, bolje iskorištavanje atributa tako da sa jačim lvl možete nadoknaditi slabije atribute, ujedno svako podizanje lvl znači i bolju satnicu na poslu i bolje avanture, bolje iteme i na avanturama i kod trgovca.
Izbjegnete negativne opcije kod jačih lvl, tj. kad uđete nekome u rang lvl on to iskorištava da vas tlači i kači, samo zato što je on jači lvl i što je počeo igrati ovu igricu neko vrijeme prije vas, onemogućava vam razvoj i ucjenjuje poslušnošću. Ovdje kad je netko toliko bolji od vas pobjedom ne dobiva ništa jer zbog razlike u slavi u plijen dobije 0 golda i 0 bodova slave i 0 bodova iskustva, čak si niti statistiku nemože popraviti!
Isto tako ovdje je u potpunosti besmisleno govoriti o tome kako netko napada slabiji lvl, jedini kriterij je slava, pa nije jedan slučaj bio da dosta slabiji lvl kači i tlači one jače sa puno slabijim atributima, znači strategija!Kada je netko toliko jak da bi bila nefer borba onda ga razlika u slavi onemogućava da uzme plijen, i tako uzalud potroši onaj 15-minutni window za besplatnu borbu. Isto tako ne možete stalnim napadanjem maltretirati nekoga ugrožavanjem mu životne sile i njegovog razvoja. Nakon svake borbe on je ponovo spreman u svojem najboljem izdanju!

study
Back to top Go down
https://nonilegend.forumcroatian.com
Bart

Bart


Male
Broj postova : 72
Age : 37
Prebivalište : Požega, Hrvatska
Zanimanja : Trenutno radim, pa onda studij informatike
Points : 18
Registration date : 2008-12-30

Leveling - zašto ? Empty
PostSubject: Re: Leveling - zašto ?   Leveling - zašto ? I_icon_minitime05.02.09 23:45

Tako je,u potpunosti se slažem sa nonimanom...makar ja ne idem previše na lvl-e,kao što vidite,al eto,nalazim neku sredinu, što više zlata i iskustva u jednom...Smile

Isto tako svima toplo preporučujem igricu GLADIATUS, to mi je bila omiljena i najduža igrana igrica, igrao sam je 2 godine skoro, al na kraju je postalo baš besmislenije sve to,update i neke stvari kojima možeš novcem i time postići,pa se gubio taj neki žar,al svakoj igro dođe kraj,tako i njoj,al svejedno je bila najbolja igra koju sam igrao...sada je to Tanoth i još samo njega igram i u njega ulažem (i Hattrick)...
Zato držimo se Tanotha, kada dođe update sve će opet postati zanimljivije i svima će se vratiti onaj žar u očima i duši kao kad ste krenuli igrati...Smile
Back to top Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=1255593885&ref=profile
Forsha

Forsha


Female
Broj postova : 40
Age : 34
Prebivalište : Zagreb
Zanimanja : Glazba, Film, Knjige... štošta dugo
Points : 1
Registration date : 2009-02-17

Leveling - zašto ? Empty
PostSubject: Re: Leveling - zašto ?   Leveling - zašto ? I_icon_minitime17.02.09 12:17

Ja sam do sada igrala BiteFight, BattleKnight, MonsterGame i eRepublic i naravno Tanoth ali tu sam nova tako da neznam bas puno. Od svega toga najviše volim MonsterGame i Tanoth, a sada vec i eRepublic jer se dogodilo par dobrih promijena... Te igre su mi najjednostavnije s obzirom na moje poznavanje svega toga i osjecam kao da sam u malo vremena postigla puno... Very Happy
Back to top Go down
Eomund




Broj postova : 18
Points : 0
Registration date : 2009-01-21

Leveling - zašto ? Empty
PostSubject: Re: Leveling - zašto ?   Leveling - zašto ? I_icon_minitime19.02.09 10:24

ma lvling radim čisto jer očekujem bolje stvari u trgovca, bolji possible drop i zanima me što ć mi pisati u opisu posla Razz
Back to top Go down
Sponsored content





Leveling - zašto ? Empty
PostSubject: Re: Leveling - zašto ?   Leveling - zašto ? I_icon_minitime

Back to top Go down
 
Leveling - zašto ?
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
NONI :: Arhiva-
Jump to: